Poznaj korzyści systemu FedEx eFaktura

Zyskaj kontrolę, bezpieczeństwo i dostęp do Twoich faktur o każdej porze gdziekolwiek jesteś. Oszczędzisz nie tylko czas, ale i koszty związane z przetwarzaniem płatności, obiegiem i przechowywaniem dokumentów. Zarejestruj się już dziś i zarządzaj fakturami w prosty, szybki i wygodny sposób z systemem eFaktura FedEx.

Zarejestruj się i aktywuj konto

Zobacz jak w łatwy i szybki sposób zarejestrować się i aktywować konto w systemie FedEx eFaktura. Wystarczy, że wypełnisz formularz online – papierowe oświadczenia nie będą już potrzebne.

Dostęp zawsze i wszędzie

Zyskaj stały dostęp do elektronicznego archiwum wszystkich Twoich faktur i zarządzaj płatnościami online bez względu na czas i miejsce.

Efektywne zarządzanie

Skróć czas obiegu faktur, monitoruj status wystawionych dokumentów i zwiększ kontrole nad upływającymi terminami płatności czy korektami.

Bądź na bieżąco

Dzięki automatycznym powiadomieniom systemu FedEx eFaktura wprost na Twoją skrzynkę e-mail łatwiej zaplanujesz wszystkie płatności i ich terminy.

Bezpieczeństwo

FedEx eFaktura zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa Twoich dokumentów. Twórz kopie zapasowe i archiwizuj faktury w systemie nawet do 6 lat.