Skontaktuj się z FedEx


Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego oraz wybór odpowiedniego tematu zapytania z rozwijanej listy.

* Pole obowiązkowe

FAQ

Link otrzymany drogą mailową po zakończeniu rejestracji w systemie FedEx eFaktura jest aktywny przez 24 godziny. Po upływie tego czasu ustawienie hasła za jego pośrednictwem nie będzie możliwe. Aby zalogować się do systemu FedEx eFaktura, należy skorzystać z opcji „Zapomniałeś login lub hasło?” dostępnej na stronie głównej systemu w panelu logowania.
W przypadku utraty hasła do logowania w systemie FedEx eFaktura należy skorzystać z opcji „Zapomniałeś login lub hasło?” dostępnej na stronie głównej systemu w panelu logowania. Po wpisaniu ważnego loginu na adres e-mail podany w procesie rejestracji zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym umożliwiającym zmianę hasła.
W przypadku utraty loginu potrzebnego do zalogowania w systemie FedEx eFaktura należy skorzystać z opcji „Zapomniałeś login lub hasło?” dostępnej na stronie głównej systemu w panelu logowania, a następnie podać adres e-mail użyty podczas procesu rejestracji, na który wysłana zostanie wiadomość z wygenerowanym nowym loginem.
Ustawiając hasło do zalogowania w systemie FedEx eFaktura należy pamiętać, że musi ono spełniać warunki polityki haseł dostępnej tutaj. Ze względów bezpieczeństwa system FedEx eFaktura wymaga zmiany hasła co 60 dni.

Jak się zarejestrować?

Jak korzystać z portalu?